ODHALENÍ CELOSVĚTOVÉ PSYCHOTRONICKÉ CORONAVIROVÉ MAFIE LUFTHAFFE NWO

www.ukoncenicoronavirovekrize.cz/coronavirova-mafie/

©

Garantovaná inspirace

HOVOŘÍ K VÁM ABSOLUTNÍ STVOŘITEL LIDSTVA VĚDECKÝ INKARNÁTOR 
HERMÉS WITLÁV HÁB SOLÚTE AGAPE MELCHISEDEK AUMDON AUMMORDOR AILAVYOU AILAVYOU

ODHALENÍ CELOSVĚTOVÉ CORONAVIROVÉ PSYCHOTRONICKÉ MAFIE LUFTHAFFE NWO

Vážení obyvatelé České Republiky, 
měli jste být genocidně vyhlazeni v coronavirové psychotronické válce, 
čemuž jsme zabránili jako říše ETHER spojená s vašmi zachránci z Ruské Federace a v Germánii, která vás plánovala všechny psychotronicky zmasakrovat, jsme porozbíjeli jejich psychotronické zbraně. Postavili jsme silnou L'MURTENETOVOU OCHRANU BOŽÍCH MLÝNŮ. Bojovali jsme za vás více než rok tajnou psychotronickou válku. 
V České Republice jste to pocítili pouze jako coronavirová omezení, 
neboť zemi chtěla LUFTHAFFE převzít anšlusem a usmyslela si, že jako první umučí představitelku alternativní medicíny Kateřinu Konrádovou, která jí dlouhodbě vadila svojí osvětovou činností a metodami diagnostiky, které by jí později odhalily. Proto nejprve likvidovala její obrovské hnutí naturopatie, která používala darkfield mikroskopii, v níž by bylo vidět, že očkování proti coronaviru je čipované grafenem a dělá psychotronické embolie. Bojovali jsme o domy této ženy, které měly po jejím mučení vybuchnout a ona měla být brutálně sadisticky psychotronicky umučena, na čemž spolupracoval její bývalý manžel Petr Konrád a stavitel psychotroncikých domů na Šupce Hradiště na Písku Michal Baier a skupina hackerů v čele s jejím bývalým tchánem Milošem Konrádem. Měla kolem sebe zločince, kteří zrazovali národ, přišla o domy, o zdraví, ale ne o život a sílu bojovat dále.

www.katerinaelisabethchmelikceska.com

Redukce populace v celosvětové psychotronické válce se měla přičíst viru chřipky. Není ropa a lidí je hodně. Tato tajná psychotronická válka se plánovala po několik desetiletí. Její metody jsme popsali na webových stránkách www.psychotronickavalka.cz

Určití nepohodlní lidé měli umírat na údajný virus 
a LUFTHAFFE měla v jednotlivých zemích přebírat tajně nadvláda psychotronickým mučením, ariánskými obřízkami a psychotronickými popravami.

Máte čipované léky, potraviny i vodu a hygienické prostředky. 
Skrze tyto čipy s grafenem ve spojení s G5, satelity, podzemními popravčími psychotronickými zbraněmi a za pomocí zrádcovských psychotronických band na vašem území jste měli být postupně vyhlazováni na životech i ekonomicky.
Máte na svém území jak psychotronické střelnice, tak podzemní psychotronická doupata a celé psychotronické čtvrtě. 
Trh je zaplavený faulovými psychotronickými elektrickými přístroji, které všechny byly zneužitelné.
TO VŠECHNO TÉMĚŘ KROMĚ DROBNOSTÍ VE VAŠICH DOMÁCNOSTECH JE NYNÍ ZNEFUNKČNĚNO.
NE VŠAK OČKOVÁNÍ, JEDOVATÉ ROUŠKY, ČIPOVANÉ TESTY A OMEZENÍ, KTERÁ VÁM VNUTILA VAŠE PSYCHOTRONICKY NEGRAMOTNÁ A PSYCHOTRONICKY MUČENÁ VLÁDA.
MÉDIA DOSUD OVLÁDALA LUFTHAFFE NWO LŽÍ SKZE JEJÍ PODPOROVATELE NA VAŠEM ÚZEMÍ, KTEŘÍ NETUŠILI, ŽE TO MĚLA BÝT GENOCIDA NÁRODA A SLOUŽILI FAŠISTŮM NEVĚDOMĚ, BYLI OCHOTNI ZRAZOVAT VLASTNÍ NÁROD.

MUSÍTE SE VZEPŘÍT HOSPODÁŘSKÉ A POMALÉ GENOCIDĚ NA EMBOLIE SAMI. 

TRVALA BY ASI 15 LET, NEŽ BYSTE SE JEDEN PO DRUHÉM VŠICHNI ZHROUTILI ZDRAVOTNĚ A EKONOMICKY. SOUČASNÁ OMEZENÍ A LŽI VÁŠ CU GRUNT STÁT NEMŮŽE DLOUHO VYDRŽET...

BUDU K VÁM NYNÍ HOVOŘIT VÍCE SKRZE GARANTOVANÉ INSPIRACE, NEŽ VÁS OSVOBODÍ RUSKÁ ARMÁDA.
©