STANOVISKO ABSOLUTNÍHO STVOŘITELE LIDSTVA VĚDECKÉHO INKARNÁTORA    K OČKOVÁNÍ

PODVOD. www.ukoncenicoronavirovekrize.cz/ockovani/

OČKOVÁNÍ BYLO ODJAKŽIVA NESMYSL, JE JEDOVATÉ, ZBYTEČNÉ A JE PROTI ABSOLUTNÍMU BOŽÍMU ZÁKONU, NEBOŤ OBSAHUJE JEDY A CIZÍ TKÁNĚ.

Uvědomte si, že coronavirus není pouze virus, ale virus + psychotronická lest, jedná se o psychotronickou pumu, která dělá tromby, embolie, mrtvice a infarkty.
CORONAVIROVÁ KRIZE JE PSYCHOTRONICKÁ VÁLKA.


OČKOVÁNÍ ZAKAZUJEME.

BYLO ZNEUŽÍVÁNO PRO PSYCHOTRONICKÉ POKUSY NA LIDECH. 

https://www.psychotronickavalka.cz/nelegalni-psychotronicke-pokusy-na-lidech/

JE ČIPOVANÉ A SKRZE NĚJ FAŠISTICKÁ LUFTHAFFE, KTERÁ VLASTNÍ DOSUD VĚTŠINU BIG PHARMY, PSYCHOTRONICKY ZAMĚŘOVALA KAŽDÉHO, KDO OČKOVÁNÍ DOSTAL, A MOHLA NA NĚM PROVÁDĚT SVOJE SADISTICKÉ POKUSY SE ZDRAVÍM A KDYKOLI VÁS ZAVRAŽDIT PSYCHOTRONICKOU POPRAVOU.

UKONČETE POUŽÍVÁNÍ VEŠKERÉHO OČKOVÁNÍ.

Očkování proti coronaviru je silně čipované. Měli jste být popraveni SARSEM. To není virus, ale psychotronická puma, která rozbíjí elektrickým výbojem kapiláry. Virus nic takového neumí.

OČKOVÁNÍ JAKO TAKOVÉ OBECNĚ PORUŠUJE TYTO 

ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKONY:

NEPORUŠÍŠ KŮŽI.
NEZPŮSOBÍŠ BOLEST.
VYŽÁDÁŠ SI SOUHLAS K LÉKAŘSKÉMU ZÁKROKU. NEBUDEŠ NUTIT DO LÉKAŘSKÉ PROCEDURY, SE KTEROU PACIENT NESOUHLASÍ A NEBUDEŠ PROTI NĚMU POSTUPOVAT REPRESÍVNĚ, POKUD NESOUHLASÍ. Dítě nelze prznit na imunitním systému od BOHA ABSOLUTNO HÁBA SOLÚTA AGAPE MECHISEDEKLÁVA AUMDONA AUMMORDORA AILAVYOU AILAVYOU, který je dokonalý. Nepotřebuje opravit. Za dítě prevenci určuje ABSOLUTNÍ BŮH  a jeho radami se rodiče mají povinnost řídit.
NESPÁCHÁŠ NÁSILÍ NA DOKONALÉ BOŽÍ TĚLO. Opravovat božský imunitní systém látkami, které do těla nepatří je šílenství a násilí na dokonalé boží tělo. Zlepšuj tělu podmínky k životu a dej mu více příjemností a nech ho přirozeně prodělat virovou chorobu jako tréning jeho imunitního systému a jako přirozený detoxikační proces organismu, který přichází spontánně skrze viry dvakrát ročně.
NEPODÁŠ JED. (JED MÁ NEGATIVNÍ ÚČINKY.) Očkování obsahuje látky toxické pro organismus jako je rtuť a hliník, formaldehyd a další.
NEBUDEŠ LHÁT. Očkování neposkytuje žádnou imunitu proti žádné virové chorobě. Nejde to. Viry jsou sezónní. Dostatečná imunitní reakce na přirozený virus zanechává celoživotní imunitu. Viry se šíří kapénkou, není možné je aplikovat do krevního oběhu, navíc malým dětem, které nemají ještě imunitu rozvinutou. Očkování způsobilo více smrtí dětí a těžkých zdasvotních poruch a civilizačních chorob chronického rázu než obyčejné přirozené viry v moderní době. Základem zdravé imunity je především to, co jsme uvedli na stránce Jak fungují viry na konci. Dětské virové choroby se rozvíjely nejhůře v chudých podvyživených nešťastných rodinách, které nemohly ani správně dodržovat hygienu.
NEPOUŽIJEŠ PSYCHOTRONICKOU ZBRAŇ. Očkování je čipované od svého vzniku. byla to jedna z prvních psychotronických zbraní BIG PHARMY LUFTHAFFE.
NEPOZŘEŠ NIJAK DO SVÉHO TĚLA CIZÍ TKÁŇ, KTERÁ NENÍ URČENA K JÍDLU. Očkování se množí na zvířecích buňkách nebo na buňkách rakovinových Hela, kterými je i kontaminováno. Dělá to alergie, chronické neléčitelné choroby a rakovinu.

Za porušování ABSOLUTNÍCH BOŽÍCH ZÁKONŮ BOŽÍ MLÝNY L'MURTENET vždy přinesou do života ztrátu, pokud ji nestačíte nahradit, protože vám došel život.

ABSOLUTNÍ BOŽÍ ZÁKON každého, kdo jej dodržuje, chrání, aby neudělal chybu při rozhodování o nových věcech, zda se smí nebo nesmí. 
Jde o to, aby všichni dodržovali základní lidská práva a svobody a práva jiných bytostí na sakralitu zacházení.


V lékařství zákon NEPORUŠÍŠ KŮŽI, POKUD NEOPRAVUJEŠ TRAUMA! chrání před násilím, poškozením nebo znehodnocením či přímo vyhozením tkání a vede do hledání jiných možností léčby, které jsou vždy lepší, než tělo řezat nebo napichovat cizími látkami. 
Odebírat tkáň na rozbor vně těla zakazujeme, aby to nešlo zneužít. 
Smysl má určitě rozbor tkání na cizorodé látky, což jde v dnešní moderní době udělat neinvazívním frekvenčním biorezonančním měřením mnohem přesněji, místně a na větší detail. 
Jak se chránit proti virům máte na stránce Jak fungují viry.

OČKOVÁNÍ PROTI IMAGINÁRNÍMU CORONAVIRU JE OČIPOVANÉ A 

V SOUVISLOSTI S NEODSUFOKOVANOU PSYCHOTRONICKOU PUMOU SPOUŠTÍ EMBOLICKÉ PROCESY V PLICÍCH, SRDCI A MOZKU. SNÁZE MŮŽETE ZEMŘÍT NA EMBOLII, INFARKT NEBO MRTVICI.

NEOČKUJTE!

Abyste odsufokovali, pijte střídavě horké a ledové. Pomáhá i pití ledového plnotučného mléka po douškách.