ZASTAVENÍ PSYCHOTRONICKÉHO CORONAVIRU VÁLEČNÉ FAŠISTICKÉ NWO LUFTHAFFE

Jak zastavit psychotronickou PUMU. www.ukoncenicoronavirovekrize.cz/zastaveni-coronaviru/

Tyto informace platily do září 2021, nyní OD ŘÍJNA 2021 jsou aktuální informace jiné, protože respirační onemocnění jsou způsobovány nyní z jiných důvodů než předtím.

ČTĚTE ZDE

©

STARÉ INFORMACE PLATNÉ DO ZÁŘÍ 2021.

CORONAVIRUS BYL NASTŘELOVÁN MALÝMI ručními PSYCHOTRONICKÝMI ZBRANĚMI I Z PSYCHOTRONICKÝCH VĚŽÍ A VĚTŠÍMI FAUPLASMOVÝMI ZBRANĚMI. 

Ne všechny případy jsou coronavirus, máme za to, že se jedná o normální chřipku, která má silnější projevy a lidé se bojí a testy ji detekují. Je to uměle přiživovaná a udržovaná krize za účelem prodeje zdravotnického materiálu, neboť LUFTHAFFE NWO prohrála psychotronickou válku a snaží se ještě vytěžit z ní finance. 

Jakmile by vám začaly psychotronické elektrizující jevy, chytněte se nějakého většího pravého kamene a psychotronická puma do něj přejde.

POŘIĎTE SI DOMŮ KÁMEN JAKO PREVENCI.

ZASTAVTE CORONAVIRUS

UVĚDOMĚNÍ PRAVDY PRAVD

JAK LZE ZASTAVIT CORONAVIRUS.

Coronavirus není virus.

Vznikl v hlavách fašisticko ariánské psychotronické válečné NWO LUFTHAFFE, která chtěla přebrat vládu nad planetou zemí psychotronickým sadismem.

www.psychotronickavalka.cz

Fašisté jej používají jako záminku pro zastavení ropné a populační krize, se kterou si nevěděli rady a původně nechtěli, aby zkrachovaly vyspělé technické civilizace. Plány neustále měnili a nyní když prohráli, jim vyhovuje prodávat roušky a vakcíny a lékojedy a další zdravotnický materiál, kterým disponují.

Na údajný coronavirus měly zemřít pouze určité složky populace. Nestalo se tak, neboť z druhé strany jsme byli jako lidstvo zachraňováni PANACEJSKOU INKARNAČNÍ SUBPLASMOVOU ARMÁDOU ETHERU I POZEMSKOU.

Zatím nejrozsáhlejší veřejné svědectví o psychotronickém mučení jak fungovalo, vydali zatím dva lidé a můžete si je přečíst zde:

www.katerinakonradova.com/svedectvi-o-psychotronickem-muceni/

Coronavirus je fašistická psychotronická puma,

která dělá v organismu rotyku a způsobuje psychotronické elektrické jevy, které vypadají jako silná virová pichlavá choroba. Probouzí v organismu obranné reakce podobné zánětům a zahlenění, dělá bolesti, zvýšené teploty až horečky a budí pocitovou mikroflóru, která je patogenní, neboť mutuje na agresívní běžnými prostředky neléčitelné formy.

Lidé ovšem umírali zejména na embolické stavy a mrtvice a infarkty z vyděšení.

Nyní jsou projevy jiné, je zapnutá jiná frekvenční síť. Může být rychlejší průběh s větším podílem smrti, neboť lidé jsou více toxičtí a více čipovaní.

Důležité je neleknout se těchto jevů a racionálně se jich zbavit, což jde do přírodního kamene. Funguje i modlitba a mohou vám pomoci andělé, což jsou naši předkové z ŘÍŠE ZA ZRCADLEM, kam mnozí odcházíme po smrti těla fyzického.

JEDNÁ SE O PSYCHOTRONICKÝ MUČÍCÍ PROGRAM BEROUCÍ DO HROBU POMĚRNĚ SADISTICKY.

Odsufokovaní a odinkarnovaní mají pouze mírné projevy jako je silnější nebo slabší chřipka a nebo žádné.

Ostatní trpí opravdu psychotronickými jevy a lze jim pomoci pouze uvědomělým zacházením jak lze takovou střelu odsufokovat či odinkarnovat.

©

NA PSYCHOTRONICKOU IMITACI VIRU FUNGUJE ZEJMÉNA HORKÉ.

HORKÉ OBKLADY SUCHÉHO TEPLA, TEDY NAŽEHLIT UTĚRKU A PŘIKLÁDAT TRPĚLIVĚ NA UŠI (NESPALTE SE) STŘÍDAVĚ A NECHAT PSYCHOTRONICKÉ STŘELY, KTERÉ JSOU TERMÍNOVANÉ, A SPOUŠTÍ SE U KAŽDÉHO JINAK, VYSTŘÍLET.

PÍT HORKÉ NÁPOJE.

DEJTE SI HORKOU ALKALICKOU KOUPEL.

PIJTE STUDENÉ MLÉKO A PRESSO KÁVU LOK A LOK STŘÍDAVĚ, HORKÉ A STUDENÉ, A PROBUBLEJTE V ÚSTECH. POKUD SE SLINA OKYSELÍ NEPŘÍJEMNĚ, VYPLIVUJTE. KYSELÉ SLINY PLIVEJTE VEN.

Pomáhají horké lávové kameny přikládat na bolavá místa a studené bílé kameny střídat.

PSYCHOTRONICKÁ PUMA JE ELEKTRICKÁ URYCHLENÁ FAULPLASMOVÁ STŘELA, KTERÁ JE MAGNETICKÁ. POKUD ZMATETE JEJÍ MAGNETISMUS A ELEKTRIKU, VYSTŘÍLÍ SE.

POMŮŽE VÁM, KDYŽ SI DÁTE SLOVNÍ PROGRAM, ŽE SE ZACHRÁNÍTE, TEDY PŘÁNÍ A MODLITBU, KTEROU BUDETE NAHLAS OPAKOVAT A NAPÍŠETE SI JI. ABSOLUTNÍHO BOHA AUMJEHOVA VĚČNÉHO OTEC OSLOVUJTE VZNEŠENÝ BOŽE AUMJEHOVO, VĚČNÝ OTČE LÁVE HERMÉSI HÁBE SOLÚTE AGAPE MELCHISEDEKULÁVE AUMDONE AUMMORDORE AILAVYOU. UŽ PŘI UCTIVÉM POKORNÉM VYSLOVENÍ JMÉNA BOŽÍHO SE LÉČÍTE.

ZKUSTE SOLUX NA UŠI OBĚ STŘÍDAVĚ S MÍRNĚ OTEVŘENÝMI ÚSTY.

Zkuste podložku Ametyst Biomat na maximum a prohřát se do propocení.

MŮŽETE SE OBLOŽIT ŠUNGITY, BÍLÝMI KAMENY A VĚTRAT PRŮVANEM. ZVYŠTE SI TĚLESNOU TEPLOTU, HODNĚ SE VYPOŤTE. NIC MOC JINÉHO NA TO NEFUNGUJE KROMĚ HORKÉHO A MODLITEB, ABY VÁM POMOHLI ANDĚLÉ Z ŘÍŠE ETHER, KTEŘÍ MOHOU STŘELY ODEBÍRAT, POKUD JIM JDETE NAPROTI S HORKÝMI OBKLADY.

POKUD VÁS BOLÍ UŠI, DUTINY, MANDLE, INHALUJTE HORKOU PÁRU, DÁVEJTE SI ETERICKÉ OLEJE DO UŠÍ A DUTIN A NAMASÍRUJTE SI SVALY V ÚSTECH, ABY NEBYLY V KŘEČI.

ROZVOLNĚTE SI MASÁŽÍ V ÚSTECH NA STRANÁCH ČELIST.

NECHTE SI NAMASÍROVAT ŠÍJI HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY.

PIJTE VODU Z BROUŠENÉHO SKLA A OMÝVEJTE KŘIŠŤÁLOVOU SKLENICI ZVENKU A ZEVNITŘ VŽDY PŘED POUŽITÍM.

Musíte na vzduch a prolévat se křišťálovou vodou a horkými nápoji.

Oběti, které zažily na sobě tento sadismus, budou rozsáhle svědčit v médiích.

VĚTŠINA LIDÍ NAŠICH BUDE ZACHRÁNĚNA. NEBOJTE SE.

Pardon za chyby na našich webech, ale nestíháme moc opravovat.

©