ZASTAVENÍ RESPIRAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ V POSTCORONAVIROVÉ KRIZI

https://www.ukoncenicoronavirovekrize.cz/zastaveni-respiracnich-onemocneni-v-postcoronavirove-krizi/

JAK ZASTAVIT TĚŽKÝ PRŮBĚH RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ V POSTCORONAVIROVÉ KRIZI

HORŠÍ PRŮBĚH RESPIRAČNÍCH ONEMOCNĚNÍ MŮŽEME PŘIČÍST NYNÍ NÁSLEDUJÍCÍM SKUTEČNOSTEM:

Naši obyvatelé byli během psychotronické války o moc mezi březnem 2020 - říjnem 2021 nastřelováni psychotronickými střelami, které zhoršují průběh respiračních onemocnění.

Byli jsme intenzívně čipováni z letadel chemtrails a čipy a jedy psychotronické jsou v potravinách, ve vodě, v hygienických prostředcích a celkově v přírodě v životním prostředí, ve smogu a ve všech rouškách a respirátorech, v lékách a v deodorantech a vůních v autech a ve veřejných klimatizovaných prostorách. Přidávají se do všeho tajně. Jsme příliš zahlceni psychotronickými jedy a čipy v plicích a hlavě a v krevním oběhu obecně. Potřebujeme se proto odhleňovat a imunita nestíhá vylučovat tak obrovské množství nežádoucích látek. 

VLÁDA MUSÍ ZKÁZAT PŘELETY LETADEL S CHEMTRAILS NAD NAŠÍM ÚZEMÍM A POVOLOVAT POUZE LETY, KTERÉ ZDE PŘISTÁVAJÍ A OD NÁS ODLÉTAJÍ. JEDNÁ SE O AMERICKÁ PRÁŠKOVACÍ LETADLA S PSYCHOTRONICKÝMI ČIPOVANÝMI AEROSOLY, KTERÉ ŠKODÍ NAŠIM DÝCHACÍM CESTÁM A KREVNÍMU OBĚHU A MOZKOVÝM CÉVÁM.

MUSÍME ODČIPOVAT VĚCI DENNÍ POTŘEBY A JÍDLO MASOVĚ. MUSÍ NA LABORKU A PROKÁZAT GRAFEN A JINÉ ČIPY A PSYCHOTRONICKÉ JEDY, KTERÉ SE POUŽÍVALY V CELOSVĚTOVÉ PSYCHOTRONICKÉ VÁLCE TAJNĚ NELEGÁLNĚ.

MÁME CELKOVĚ SNÍŽENOU IMUNITU DÍKY DLOUHODOBÉMU NOŠENÍ ROUŠEK, KTERÉ JSOU JEDOVATÉ A JE TŘEBA JE SUNDAT IHNED A KVŮLI MENŠÍMU KONTAKTU OSOB BĚHEM MINULÉHO ROKU. DÝCHÁNÍM VLASTNÍCH BAKTERIÍ A VIRŮ SKRZE ROUŠKU DOCHÁZÍ K AUTOINTOXIKACI ORGANISMU, SNÍŽENÍ PŘÍJMU KYSLÍKU A K VĚTŠÍMU ZAHLENĚNÍ PLIC A PRŮDUŠEK. SNIŽUJE SE VÝZNAMNĚ SLIZNIČNÍ IMUNITA.

POKUD ONEMOCNÍTE:

NA PRVNÍM MÍSTĚ POTŘEBUJETE VYSTUPŇOVAT HOREČKU A NESRÁŽET JI NIJAK ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ A NEBOJTE SE JÍ A ODHLEŇTE SE, K TOMU VÁM NEJLÉPE POMOHOU HORKÉ ČAJE JEDEN ZA DRUHÝM A PŘIKLÁDAT SI HORKÉ NA HRUDNÍK, IDEÁLNĚ NAŽEHLOVAT UTĚRKY NEBO RUČNÍKY A POKLÁDAT JE NA OBLAST KRKU A HRUDNÍKU A POTIT SE. POKUD VÁS ZLOBÍ DUTINY, POUŽIJTE SOLUX NA DUTINY NEBO BIOLAMPU ZEPTER, POKUD MÁTE.
KDYŽ NEBUDETE PÍT ČAJ, PIJTE FRESHE ČERVENOU ŘEPU,  POMERANČ BEZ DUŽNINY NEBO VODU S CITRÓNEM ČERSTVĚ VYLISOVANÝM.
NA URPUTNÝ KAŠEL POMÁHÁ ČERSTVĚ VYLISOVANÁ ŠŤÁVA Z BÍLÉ ŘEDKVE NEBO KEDLUBU, STAČÍ LŽÍCE NEBO SI KUPTE HOMEOPATIKUM ACONITUM 30CH A APLIKUJTE POD JAZYK. VYPLATÍ SE MÍT DOMA ACC LONG NA ODKAŠLÁVÁNÍ, POKUD VÁS NEALERGIZUJE.
JE LEPŠÍ SI VYBAVIT SI LÉKÁRNU A MÍT VŠECHNO DOMA VČETNĚ KAPEK DO NOSU, NESHÁNĚT TO AŽ BY VÁS POSTIHLO RESPIRAČNÍ ONEMOCNĚNÍ. 
MĚJTE V POHOTOVOSTI UVEDENÉ PROSTŘEDKY, MAJÍ DLOUHOU TRVANLIVOST.
DÁLE SI PŘIPRAVTE ČERSTVOU BÍLOU CIBULI, NAKRÁJEJTE JI NA MALÉKOUSÍČKY, ZABALTE DO KAPESNÍKU, PŘILOŽTE NA KRK A ZABALTE PLÍNAMI NEBO ŠÁTKY A LEŽTE A POŤTE SE. CIBULE VÁS PROTÁHNE A PŘESTANETE KAŠLAT A ZAČNETE SE ODHLEŇOVAT.
BĚHEM RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEJEZTE SLADKÉ A PRIBINÁČKY A BÍLOU MOUKU MOC, ABYSTE SE NEZAHLEŇOVALI, JEZTE STŘÍDMĚ MALÉ PORCE OVOCE A ZELENINY, MŮŽET TROCHU VÍCEZRNNÉHO PEČIVA NA ZASYCENÍ S NĚJAKOU POMAZÁNKOU. MŮŽETE SUŠENÉ OVOCE, MŮŽETE ŠUNKU, MŮŽETE COTTAGE CHEESE, JOGURTY BÍLÉ, MOZARELLU, BRAMBORY, RÝŽI, TĚSTOVINY. OD VŠEHO TROCHU, ORGANISMUS SE BUDE ODHLEŇOVAT, NEJEZTE MOC.
NEPOUŽÍVEJTE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ROUŠKU A LEŽTE V POLOSEDĚ, ROVNÁ ZÁDA, NETLAČTE SI NIČÍM NA PLÍCE.
POKUD MÁTE MOŽNOST, PŮJČTE SI PODLOŽKU AMETHYST BIOMAT A ZAPOŤTE SE NA NEJVYŠŠÍ TEPLOTU NĚKOLIKRÁT DENNĚ.
POKUD MŮŽETE, VYPŮJČTE SI NÍZKOFREKVENČNÍ PULZNÍ MAGNETOTERAPII A APLIKUJTE NA PLÍCE A HLAVU.
POKUD MŮŽETE, SEŽEŇTE SI COLOSTRUM A DÁVEJTE SI PO LŽÍCÍCH NĚKOLLIKRÁT DENNĚ NALAČNO COLOSTRUM.
SEŽEŇTE SI AROMATICKÉ OLEJE JAKO JE OLEJ 31 JUST, EUKALYPTUS NEBO MÁTA, CITRÓN A INHALUJTE PŘES HORKOU PÁRU HLUBOKO DO PLIC NĚKOLIKRÁT DENNĚ, BUDETE SE ODHLEŇOVAT.
POKUD MÁTE DUSIVÝ KAŠEL, RYCHLE SI ZAHŘEJTE HRUDNÍK JAKKOLI TO JDE EXTRA HORKÝMI UTĚRKAMI, POZOR, AŤ SE NESPÁLÍTE.
POKUD DOMA MÁTE TYMIÁNOVÝ KRÉM JUST, APLIKUJTE SI JEJ NA HRUDNÍK A KRK A SPÁNKY A INHALUJTE.
POŘIĎTE SI NĚKOLIK LÁVOVÝCH KAMENŮ A V PŘÍPADĚ POTŘEBY JE DEJTE DO VAŘÍCÍ VODY, NAŘEJTE JE A POKLÁDEJTE OPATRNĚ NA HRUDNÍK A ZABALTE SE A NECHTE JE PŮSOBIT. MŮŽETE JE PŘIKLÁDAT I NA DUTINY, KRK, UŠI, ALE OPATRNĚ.
©